بازم همراه

 

سلام دوستان.

حرف زیاد هست. به موقع  یعنی همین امروز و فردا خواهم گفت. فقط صرف ایجاد تنوع و آشنا کردنتون با یه رسانه خوب و جذاب فکر کردم از موقعیت استفاده کنم و یه رادیوی محلی که از بریزبن پخش میشه رو بهتون معرفی کنم که قبلا هم در موردش باهاتون حرف زدم. اولش بگم که هرگز فکر نمیکردم در عصر اینترنت و ماهواره به گوش کردن یه رادیو اونم به صورت زنده و اونم از طریق اینترنت و در ساعتنهای مفید روز و نه مثلا در حال رانندگی یا کارهای دیگه عادت همیشگیم بشه . اما مدتهاست پیگیری برنامه هاش عادت هر هفته ام شده. اتفاقا چند ماه پیش هم زمانی که در هند بودم یه مصاحبه کوچولو با رضا دوست خوبم که به نوعی سردبیر برنامه مجله رادیویی همراه که شاخص ترین برنامه فارسی این رادیوست ، داشتم و هفته پیش هم بر سر همین ماجرایی که حرفش رو در دو پست قبلی زدم فرصتی دست داد که دوباره با رضا در برنامه زندشون گپی چند دقیقه ای بزنم. امید وارم گوش کنید و خوشتون بیاد. حرفهای من از دقیقه سی و شش به بعد هست. توی فیس بوک هم میتونید برای پیگیری برنامه هاشون کلمه “مجله رادیویی همراه” رو جستجو کنید.اسم رادیو که به چندین زبان غیر انگلیسی از جمله فارسی برنامه داره هست :  ۴ای بی

 لینک برنامه هفته پیش : http://soundcloud.com/hamrah-4eb/hamrah-97

شما میتوانید دیدگاهی بگذارید، یا بازخوردی از سایتتان.

2 دیدگاه برای “بازم همراه”

 1. ُسلام
  سايت ابزارهاي مختلف براي وبلاگ نويسان براي زيبا شدن وبلاگ
  بخصوص ابزار عاشقانه و ابزار زيباي امارگير


  ابزار عاشقانه ؟؟؟؟

 2. دامون گفت:

  سلام مهندس
  زحمت این دوستان برام قابل تقدیره ولی خوب یه رادیو آماتوره ( هرچند بنده خداها خودشون هم ادعای حرفه ای بودن ندارن ) ، به نظرم کانال رادیویی فارسی SBS آپشن بهتری واسه وقت گذاشتن باشه . ساعت ۲ تا ۳ شنبه ها فکر کنم پخش میشه :
  http://www.sbs.com.au/yourlanguage/persian-farsi/

  خوش باشی


  مهندس جان من کلا به رادیو علاقه دارم. اس بی اس هم گوش میدم. اونا رو هم گوش میدم. به هر حال اونا دوستان من هستن و دارن زحمت میکشن.به نظرم کارشون با ارزش تر از اس بی اس هستش چون امکاناتشون و منابع مالیشون با اس بی اس قابل قیاس نیست. به هر حال ممنون از معرفی.

دیدگاهی بگذارید

عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!